מחשבים ניידים – לקטלוג המוצרים המלא לחץ כאן

מחשב נייד כבר מזמן הינו מוצר חובה שמופיע כמעט בכל בית וברבים מבתי העסק. מחשבים ניידים בשנים האחרונות הם לא רק מתקדמים, מהירים ומציגים ביצועים מרשימים, אלא גם נוחים, קלים ודקים יותר. בסופו של דבר, כבר לא צריך מחשב נייח וגדול בשביל לעשות את העבודה.

אנחנו בריקומפ מתמחים במכירת מחשבים מחודשים, מחשבים ניידים יד 2 מתקדמים. המחשבים מיוצרים על ידי יצרניות בינלאומיות , ונרכשים מחברות בישראל ובחו”ל ומשם הם מועברים לבדיקה במעבדת ריקומפ המתקדמת.

בריקומפ מחשבים תוכלו להנות ממעבדה עם ניסיון של מעל ל 20 שנה בתחום המחשבים, התקשורת ואלקטרוניקה.
הטכנאים המומחים שלנו עוברים על כך חלק ורכיב חומרה באופן מקיף מעמיק ויסודי וזאת על מנת  לוודא פעולה מושלמת ונקייה של המחשב. במקרים מסוימים מדובר בפגם זעיר חיצוני כלשהו, ו/או תקלה מינורית שתוקנה ולכן הוא נקרא מחשב מחודש נייד מתצוגה שאיננו יכול להימכר כמחשב חדש. חשוב לציין שכל מחשב עובר בדיקות מעמיקות ויסודיות ואתם מקבלים אחריות על המחשבים שרכשתם.

מחשבים שעוברים את תהליך החידוש, במקרים רבים עולים באיכות ובביצועים שלהם על רבים מהמחשבים החדשים הנמכרים בחנויות, אך בנוסף לאיכות המחירים אטרקטיביים בהרבה. כמו כן, אנחנו אף מוכרים מחשבים ניידים יד שנייה, והכל מכוסה באחריות מלאה.

אנחנו מציעים שירות משלוחים יעיל שמעביר ללקוח את המוצר הסופי, שלרוב לא רק עולה באיכותו ובביצועיו על רבים מהמחשבים החדשים הנמכרים בחנויות, אלא אף במחירים נמוכים בהרבה ובתנאי תשלום אטרקטיביים.

הטיפול בלקוח מתחיל בבחינה מעמיקה של צרכיו, בין אם מדובר בלקוח פרטי שמחפש גלישה מהירה באינטרנט לבין לקוח עסקי המחפש לשדרג את או להחליף את מערך המחשוב שלו. עבור הלקוחות העסקיים שלנו אנחנו אף בוחנים את סביבת העבודה הקיימת ואת כישורי והרגלי העובדים, כך שהמחשבים יתאימו לעסק בצורה היעילה ביותר האפשרית.

השירות שלנו בריקומפ הוא מקצועי ואמין, מתוך הגישה שלנו ששמה את שביעות רצון הלקוח בלב המודל העסקי, כפי שיעידו לקוחותינו הרבים, קטנים וגדולים כאחד. אנו מציעים מגוון רחב של מחשבים ניידים, וגם במקרים בהם אין את המחשב הספציפי הדרוש לכם, ניתן להרכיב מחשב דומה שיענה על צרכיכם. במידה שאתם זקוקים למחשבים ניידים, לכל צורך – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד והיום, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

 
 

צריך ייעוץ? צור קשר!