מחשבים נייחים ושלל מוצרים במבצע! לקנייה ישירות דרך האתר

מחשבים נייחים במבצע – איך להוזיל את מחיר המחשב?

כיצד ניתן לקנות מחשבים נייחים במחיר זול? איך מוצאים מחשבים במבצע מבלי להתפשר על ביצועים? ממי מומלץ לקנות מחשבים אלו? מהו סוג השירות שתצטרכו עבורם, והאם ניתן להסתפק בקנייה בלבד, ללא שירות זה?

לקוחות המחפשים מחשבים במבצע חוזרים כל שנה על אותן הטעויות שמונעות מהם רכישת מחשב חלומית בכל קנה מידה. הטעות הראשונה שלהם היא בחבירה לחנות מותג שמוכרת מחשבים חדשים מהקופסה.ספציפית כיום זו נחשבת טעות קשה, משום שעד לפני שנים אחדות – חנויות רשתות המחשבים הללו היו בונות את המחשב. הלקוח היה מגיע, יושב מול מנהל הסניף, מוסר לו מידע בדבר רכיבי המחשוב שהוא רוצה, והאחרון היה מוציא הזמנה למעבדה, שם היו מרכיבים את המחשב המבוקש. כיום השירות הזה כמעט לא קיים בארץ, וברוב החנויות – המחשבים מגיעים ארוזים, עם רכיבים מקוריים שלא ניתן לשנות אותם. מסקנה: על אף שזו נחשבת טעות, לא פשוט להימנע ממנה משום שכך פועלות כמעט כל החנויות נכון להיום. מקור הטעות הוא בעיקר במחיר, שלרוב אינו מוצדק, ומשולם רק בשל כך שאתם קונים שם“: Hp, לנובו וכד‘.

רכישת מחשב בזול – שעולה לכם ביוקר: טעות נפוצה של צרכנים רבים

טעות נפוצה נוספת – היא למצוא חנות שתהיה מוכנה למכור לכם את אותם מוצרים בזול – אך מדיניות החזרת המוצרים שלה והשירות שמקבלים לאחר הרכישה – אינם לטובת הלקוח וזאת בלשון המעטה. הלקוח, מצדו, אומר לעצמו שעליו להכיר תודה שהוא בכלל מצא מחשב במחיר כזה, ולכן השירות לא ממש חשוב. זו, בכל הכבוד, טעות ממש קריטית, משום שנזק למחשבים כיום הוא לא כמו נזק בשנות השמונים. זה לא תלוי בקונה בלבד, ואם המחשב יחובר לאינטרנט – קיים סיכוי סביר שגורמים מפוקפקים כמו מפיצי וירוסים ו– Malwares ינסו לפגוע בו.

 מחשבים נייחים במבצע? כיצד ניתן להוזיל עלות ולייעל את השירות?

התשובה כבר נמצאת בגוף השאלה. מחשבים במבצע בעידן המודרני הם מחשבים שגם נמכרים במחיר זול, וגם ניתן עליהם שירות בזמן אמת, מתי שתצטרכו. מי שזקוק לקניית מחשבים מסוג כזה, זקוק לשירותיה של חברת הבוטיק ריקומפ” – הבית שלכם לתחום המחשבים. החברה קונה מחשבים בכל המצבים, ברמות בלאי שונות, ומעבירה אותם תהליכי אופטימיזציה במעבדה. המחשבים ישודרגו לרמות שונות – החל מקונסולות עריכת וידאו וסאונד מתקדמות ועד לדגמים פשוטים לשימוש משרדי בסיסי. כשאתם קונים מאתנו מחשב – אתם גם משלמים מחיר נמוך מאד, וגם זוכים לכל סל השירותים שתצטרכו בעתיד עבור קנייתכם.

אופן בחירת המחשב הלכה למעשה

בנוסף לעצות שנתנו כאן לאפיון חנות המחשבים הרצויה לכם, ישנם כמה טיפים טכנולוגיים שיוזילו לכם עוד יותר את המחשבים, ובכך הם יסייעו לכם לממש רכישת מחשבים נייחים במבצע. ראשית כל, עליכם לאפיין את הצרכים שלכם. אם המחשב ישמש אתכם לביצוע פעולות משרדיות בסיסיות – תצטרכו מחשב עם מעבד בסיסי, למשל i3 במקום i7 אם מדובר באינטל, כונן קשיח בעל קיבולת נמוכה או בינונית, וזיכרון פנימי של 4GB Ram בממוצע. לעומת זאת, כאשר אתם קונים מחשב במיועד למשימות מורכבות כמו תכנות, עריכת סאונד, עריכת וידאו ואפילו מחשב לגרפיקאים ברמה הכי בסיסית, אתם תצטרכו מעבד חסר פשרות, לפחות i7 אם מדובר באינטל, לפחות 6GB Ram זיכרון פנימי, לפחות 500GB פנויים בכונן הקשיח, ובנוסף – מומלץ לרכוש כונן חיצוני של 1-2TB לפחות. יש להוסיף למשוואה גם רכיבי מחשוב מיוחדים כגון כרטיסי מסך וקול ייעודיים לעבודתכם המקצועית.

מדוע לקנות מאתנו?

בחברת ריקומפתוכלו למצוא מחשבים מעולים, הן מבחינת מחיר לעומת ביצועים והן בשל השירות והתחזוקה שתקבלו מאתנו גם לאחר שתרכשו את המחשבים. החברה מחזיקה מגוון של אפשרויות שיתאימו לכל צורך, ומחברת את הלקוח למחשב האידיאלי עבורו.

למימוש בחירת מחשבים במבצע בהתאמה לצרכייך הארגוניים – פנה לריקומפ מחשבים!

 
 

צריך ייעוץ? צור קשר!